Новини

""
Держлісагентство обере 300 переможців, які отримають брендовані подарунки: еко-сумки, бейсболки, футболки або худі. Долучайтеся! сайті.
""
Головна мета реформи – це розвиток лісоресурсного потенціалу, підвищення екологічних стандартів та отримання економічної вигоди у вигляді сталого зростання.
""
29 жовтня у рамках акції Акції Держлісагентства "Створюємо ліси разом" спеціалістами ДП «Вінницька лісова науково-дослідна станція» було проведено висаджування дерев. Окрім працівників підприємства у акції прийняли участь учні Вінницької ЗОШ №14.
""
30 жовтня по всій країні пройшла загальнонаціональна толока “Створюємо ліси разом”. 
""
Із початком опалювального сезону для мешканців низки населених пунктів наявність дров для опалення стає актуальною.
""
На початку жовтня співробітниками лабораторії лісових культур та агролісомеліорації УкрНДІЛГА (с.н.с. М. Г. Румянцевим, с.н.с. П. Б. Тарнопільським, аспіранткою В. С. Ющик) та ДП «Харківська ЛНДС» (м.н.с. О. М. Даниленко) проведено обміри біометричних показників сіянців дуба звичайного із закритою кореневою системою. Ці сіянці вирощуються із застосуванням стимуляторів росту рослин та добрив для інтенсифікації їхнього росту.
""
Із 16 до 20 серпня 2021 року науковці лабораторії моніторингу і сертифікації лісів УкрНДІЛГА д-р с.-г. наук провідний науковий співробітник В. П. Пастернак та провідний інженер В. Ю. Яроцький провели дослідження насаджень сосни звичайної (Pinus sylvestris L.) у ДП «Лиманське ЛГ» з метою моніторингу лісів, встановлення причин погіршення стану соснових деревостанів та надання рекомендацій щодо лісовідновлення.
""
У рамках регіонального проєкту ФАО (продовольчої та сільськогосподарської організації ООН) «Посилення стійкості соснових насаджень спалахам короїдів та всихання» 13–16 липня 2021 року відбувся візит міжнародних експертів ФАО та представників лісового департаменту ФАО на Чернігівщину, а також зустрічі з національними експертами та представниками ДАЛРУ.
""
У липні науковці УкрНДІЛГА Сидоренко С. В. та Ющик В. С. спільно із працівниками Луганської агролісомеліоративної науково-дослідної станції «Луганська АЛНДС» під керівництвом директора Юрченка В. А. провели дослідження щодо оцінювання захисних функцій насаджень Юницького лісництва та їх ролі в екологічному комплексі регіону. Робота науковців полягала у встановленні кількісних і якісних параметрів захисних лісових насаджень як складової частини стійкого і продуктивного агролісоландшафту.
""
23 червня 2021 р. розпочала роботу Міжнародна науково-практична конференція «Лісівнича наука: стан, проблеми, перспективи розвитку», присвячена 90-річчю від часу заснування Українського ордена «Знак Пошани» науково-дослідного інституту лісового господарства та агролісомеліорації ім. Г. М. Висоцького (УкрНДІЛГА), яку у зв’язку з епідемічною обстановкою, частково проведено в режимі Zoom.