Новини

За вагомий внесок у розвиток лісового господарства України Відзнакою Державного агентства лісових ресурсів України «Відмінник лісового господарства України» нагороджено лісничого Турбівського лісництва Державного підприємства «Вінницька лісова науково-дослідна станція» Українського науково-дослідного інституту лісового господарства та агролісомеліорації ім. Г.М. Висоцького  - Сливку Олександра Васильовича. Почесною грамотою Держлісагентства нагороджено Гнатюка Сергія Аполлінарійовича – тракториста лісництва. Колектив станції щиро вітає колег із заслуженою відзнакою та бажає подальших успіхів у трудовій діяльності та особистому житті.
""
Міжнародний союз лісових дослідницьких організацій (IUFRO) пропонує черговий, 7/8 2020, випуск свого онлайн-журналу IUFRO News. Лісівники, екологи та всі небайдужі до проблем лісу можуть ознайомитися з останніми новинами у сфері лісового господарства.
В м. Вінниця було проведено акцію протесту проти прийняття законопроекту № 2681 Проект Закону України «Про працю», який значно урізає права та соціальні гарантії працівників і в тому числі й працівників лісової галузі. Федерація профспілок такий законопроект не підтримує та вважає його дискримінаційним по відношенню до працівників.
""
26-28 лютого у м. Стейт Коледж (State College), штат Пенсільванія відбулася конференція, організована Товариством американських лісівників. На конференції пленарні та секційні доповіді провели науковці та спеціалісти Пенсільванського університету, Американської ради із експорту деревини, Бюро дикої природи, Лісівничих освітніх центрів. Основні аспекти доповідей стосувалися стану лісів штату Пенсільванія, їх відновлення та використання, ринків збуту деревини, збереження біорізноманіття. Були презентовані також новітні розробки щодо використання нових приладів та інструментів для вимірювання таксаційних показників насаджень, обліку лісоматеріалів та іншої продукції лісозаготівельного комплексу. Прилад VDTS Voice Tally дає можливість проводити обліки за допомогою голосового зв’язку а також передавати інформацію на електронні пристрої. При використанні цієї розробки у значній мірі зростає швидкість збору та опрацювання даних.
28-30 січня у м. Стейт Коледж (State College), штат Пенсільванія відбулася лісівнича конференція. Конференція зорієнтована на установи та організації лісового напрямку, а також на приватних власників. Конференція була проведена під керівництвом Лісового бюро штату Пенсільванія. Учасниками були представники центрального офісу Американської служби лісів (Вашингтон, округ Колумбія) та окремих відділень, Лісового бюро, Бюро державних парків, інших рекреаційних та дослідних організацій а також науковців і викладачів Пенсільванського університету. Загалом, у конференції прийняли участь понад 500 осіб.
""

31 січня 2020 р. в Інституті відбулася нарада директорів установ і підприємств науково-дослідної мережі УкрНДІЛГА.

""
Заступник директора ДП «Вінницька лісова науково-дослідна станція», проходить стажування у Державному університеті штату Пенсільванія, США (Penn Sate University, USА) за програмою WIRA.