Новини

""
26-28 лютого у м. Стейт Коледж (State College), штат Пенсільванія відбулася конференція, організована Товариством американських лісівників. На конференції пленарні та секційні доповіді провели науковці та спеціалісти Пенсільванського університету, Американської ради із експорту деревини, Бюро дикої природи, Лісівничих освітніх центрів. Основні аспекти доповідей стосувалися стану лісів штату Пенсільванія, їх відновлення та використання, ринків збуту деревини, збереження біорізноманіття. Були презентовані також новітні розробки щодо використання нових приладів та інструментів для вимірювання таксаційних показників насаджень, обліку лісоматеріалів та іншої продукції лісозаготівельного комплексу. Прилад VDTS Voice Tally дає можливість проводити обліки за допомогою голосового зв’язку а також передавати інформацію на електронні пристрої. При використанні цієї розробки у значній мірі зростає швидкість збору та опрацювання даних.
28-30 січня у м. Стейт Коледж (State College), штат Пенсільванія відбулася лісівнича конференція. Конференція зорієнтована на установи та організації лісового напрямку, а також на приватних власників. Конференція була проведена під керівництвом Лісового бюро штату Пенсільванія. Учасниками були представники центрального офісу Американської служби лісів (Вашингтон, округ Колумбія) та окремих відділень, Лісового бюро, Бюро державних парків, інших рекреаційних та дослідних організацій а також науковців і викладачів Пенсільванського університету. Загалом, у конференції прийняли участь понад 500 осіб.
""

31 січня 2020 р. в Інституті відбулася нарада директорів установ і підприємств науково-дослідної мережі УкрНДІЛГА.

""
Заступник директора ДП «Вінницька лісова науково-дослідна станція», проходить стажування у Державному університеті штату Пенсільванія, США (Penn Sate University, USА) за програмою WIRA.
""
Заступник директора ДП «Вінницька лісова науково-дослідна станція» прийняв участь у Міжнародній науково-практичній конференції «Відтворення лісів та лісова меліорація в Україні: витоки, сучасний стан, виклики сьогодення та перспективи в умовах антропоцену». Конференція відбулася впродовж 6-8 листопада 2019 року з нагоди святкування 100-річчя кафедри відтворення лісів та лісових меліорацій.
""
Напередодні професійного свята, яке відзначається 15 вересня 2019 року, керівник підприємства - Василевський О.Г. привітав та відмітив досягнення колективу станції за минулий рік. Співробітники отримали почесні грамоти та були відзначені подяками.
""
В липні 2019 року працівники ДП «Вінницька ЛНДС» виїздили на обстеження парку-пам’ятки садово-паркового мистецтва загальнодержавного значення “Печерський парк”, який розташований на території с. Печера Тульчинського району Вінницької області. Парк було створено в середині ХІХ ст. на місці корінного типу лісу подільських свіжих грабових дібров.
""
Обстеження паркових насаджень проводилося відповідно до звернення адміністрації КП «Дендрологічний парк «Ладижинський гай».