СТАЖУВАННЯ У ДЕРЖАВНОМУ УНІВЕРСИТЕТІ ШТАТУ ПЕНСІЛЬВАНІЯ, США (PENN SATE UNIVERSITY, USA)

Надіслав: olena , дата: чт, 01/30/2020 - 01:44
""

Заступник директора ДП «Вінницька лісова науково-дослідна станція», проходить стажування у Державному університеті штату Пенсільванія, США (Penn Sate University, USА) за програмою WIRA.

Наукова програма WIRA - це програма, яка надає можливість для професійного розвитку у напрямку вдосконалення навчальних програм та викладання навчальних дисциплін, удосконалення методик наукових досліджень викладачам та науковцям з українських сільськогосподарських університетів та наукових закладів. Основними цілями Програми є:

  • удосконалення програм та розробка навчальних курсів;
  • впровадження нових навичок, методів викладання, методик наукових досліджень;
  • розширення знань та досвіду із напрямків наукових досліджень;
  • стимулювання до використання та впровадження нових програм та методик;
  • підтримка постійного академічного, дослідницького та інформаційного обміну між університетами та науковими установами України та США.

Програма надає можливості викладачам університетів та науковцям можливість впродовж семестру (4 місяці) розширити свої знання та досвід свого викладацького та наукового напрямку завдяки відвідування занять та співпраці із викладачами та науковцями університету Penn State.

Завдання Програми WIRA - надати викладачам та науковцям університетів і дослідних установ України напрямку сільського господарства можливість участі у розробці курсів, методик викладання та проведення наукових досліджень. Стипендіати матимуть можливість тісно співпрацювати з викладачами та науковцями університету Penn State з метою обміну досвідом. Впродовж свого перебування в університеті Penn State українські науковці та викладачі проходять курси, відвідують семінари та колоквіуми та можуть бути запрошеними на викладання або спільне навчання в університеті.